X
تبلیغات
رایتل

مرجع تخصصی عروس هلندی
پرورش،نگهداری و بیماری ها 
فوق برنامه ی وبسایت
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت


امروزه استفاده از مکمل های غذایی در کنار غذاهای اصلی عروس هلندی امری رایج گشته است.

و ویتامین ها و مکملها های غذایی تحت عنوان نام های متداولی وارد بازار ایران شده و برخی از آنها جنس مرغوب و برخی دیگر در رده ی داروهای تقلبی قرار می گیرند.

از رایجترین ویتامین ها می توان به ویتامین های AD3EC  و AVI-VIT ها اشاره نمود که جزء کامل ترین ویتامین ها به شمار می روند و قیمتی مابین هشت الی ده هزار تومانی دارند.

در کنار این ویتامین ها ویتامینهای دیگری به صورت پودر و قطرهای خوراکی وجود دارند که همانند داروی های بالا حاوی ویتامین ها و املاح معدنی هستند.

ویتامین ها نقش بسیار بزرگ در زندگی عروس ها داشته به طوری که بدن یک عروس هلندی باید روزانه یک سری از ویتامین های خاص را دریافت کرده تا در آینده سبب بیماری های جبران ناپذیری مانند سوء تغذیه و....نشود همچنین ویتامین ها در محیا نمودن شرایط بدنی جهت جفتگیری عروس ها را فراهم می کند.

با این حال این دسته از ویتامین ها علاوه بر خواص و فواید مفیدی که در بردارند دارای یک سری مضراتی خواهند بود که چشم پوشی از آنها اشتباهی جبران ناپذیراست.

از آنجایی که ویتامین های مذکور ناشی از مواد شیمیایی هستند تاثیر زود هنگام و زیاده روی نمودن در آنها سبب بروز مشکل در عروس ها خواهد شد.

معمولا بیشتر مولتی ویتامین دارنده ویتامین هایی نظیر ویتامین A D3  و E  و کلسیم ها هستند ، از این ویتامین ها با عنوان محلول در چربی نام برده می شود و عملکرد انان بدین ترتیب است که با ورود به بدن و وارد شده به بافت های چربی پرنده تاثیرات خود را اعمال می نماید و این دسته از ویتامین ها به دلیل این ویژگی محلول در چرب خود مدت ماندگاری بسیاری در بدن عروس ها دارند و زیاده روی در استفاده از آنها سبب بروز اختلالات در بدن عروس هلندی می شود که از جمله ی آنها می توان به سفت شدن اندام های بدن که سبب کرختی در تحرک عروس هلندی شده.

پر ریزی ها ناشی از زیاده روی در ویتامین ها و.......... می توان نام برد.

جالب است بدانید که تنها ویتامین  C  یا اسید آسکوربیک است که توانایی حل در چربی را داشته و زیاده روی دران سبب هیچگونه عوارضی نخواهد بود.


ویتامینی که برای عروس های خود استفاده می نمایید بهتر است ابتدا نحوه ی استفاده از آن را در بروشور مطالعه کرده و سپس استفاده نمایید.

که معمولا ویتامین های پودری به اندازه ی یک عدس معمولی در آب ریخته می شوند (بستگی به نوع ظرف آب دارد) و

ویتامین های قطره ای به اندازه ی سه قطره (با توجه به حجم آب) در ظرف آب پرنده ریخته می شوند.


نکات مهم:

استفاده از مولتی ویتامین تنها برای همان روز عروس هلندی است و پیشنهاد می گردد پس از گذشت هشت ساعت حتما آب را تعویض نمایید زیرا ماندگاری ویتامین ها در آب دارای محدودیت های خاصی هست.

و بی توجهی به آن سبب مسمومیت در عروس هلندی شما خواهد شد.


درصورتی که شما از قصد استفاده از مولتی ویتامین ها را ندارید می توانید از میوه ها و سبزیهای مفید برای عروس خود استفاده نمایید.

به پست مربوطه مراجعه شود.


درصورت وجود هرگونه سوال لطفا از طریق پل ارتباطی تماس حاصل فرمایید.


نمونه ای از اشکال ویتامین جهت اشنایی:[ سه‌شنبه 3 آبان‌ماه سال 1390 ] [ 10:40 ] [ حامد نجفی ]
.: مرجع تخصصی عروس هلندی :.

درباره

برچسب های سایت
سایت عروس هلندی  سایت جدید عروس هلندی  سایت بزرگ عروس هلندی

بزرگترین سایت عروس هلندی  مطالب عروس هلندی  درباره ی عروس هلندی  زندگی نامه ی عروس هلندی  تاریخچه ی عروس هلندی  عروس هلندی ایرانی  بزرگ کردن عروس هنلدی در ایران-صدای عروس هلندی-عروس هلندی ایرانی-عروس هلندی زیبا-عروس هلندی سفید-عروس هلندی ناز   رقص عروس هلندی-اطلاعات عروس هلندی-عروس هلندی بزرگ-عروس هلندی بالغ-عروس هلندی جوان-عروس هلندی جوجه-جوجه سرنگی-سرنگ جوجه-سرنگ عروس عروس هلندی-آهنگ عروس هلندی-حرف زدن عروس هلندی-تقلید عروس هلندی-جیغ عروس هلندی-گاز عروص هلندی-گاز گرفتن عروس هلندی-عروس هلندی رام-عروس هلندی وحشی-فروش عروس هلندی-عروس هلندی ماده-مشخصات عروس هلندی ماده-درباره ی عروس هلندی ماده-تخم عروس هلندی ماده-تعیین جنسیت ماده عروس هلندی-تعیین جنسیت عروس هلندی نر-جنسیت عروس هلندی-تعیین جنسیت عروس هلندی جوجه-تخم عروس هلندی-بزرگ کردن جوجه عروس هلندی-بیماری عروس هلندی-جفت مولد عروس هلندی-حرف زدن عروس هلندی-غذای عروس هلندی-ارزن عروس هلندی-قفس عروس هلندی-مدفوع عروس هلندی-لانه ی عروس هلندی-سن عروس هلندی-دعوای عروس هلندی-قیمت عروس هلندی-مریضی عروس هلندی-عروس هلندی مریض-بزرگترین سایت طوطی برزیلی ، سن طوطی برزیلی ، تعیین جنسیت طوطی برزیلی ، نژاد طوطی برزیلی ، جفت طوطی برزیلی ، بیماری طوطی برزیلی ، پر طوطی برزیلی ، سن کوتوله برزیلی ، جنسیت لاوبرد،لاوبرد ایرانی، انواع طوطی بززیلی ، نژاد لاوبرد، نژاد کوتوله برزیلی ،جفت زدن لاوبرد، رفتار طوطی برزیلی ، لاوبرد ماده ، ماده آماده، لاوبرد نر، طوطی برزیلی نر و ماده، محل نگهداری طوطی برزیلی