X
تبلیغات
رایتل

مرجع تخصصی عروس هلندی
پرورش،نگهداری و بیماری ها 
فوق برنامه ی وبسایت
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت


یکی از ویژگی های بدنی تمامی عروس ها وجود شوره یا کرک یا به اصطلاح پرریزه در میان پرهای آنان می باشد و هنگامی که عروس ها شروع به بال زدن می نمایند به صورت کاملا محسوس نمایان هست.حال ممکن است از خودتان بپرسید که آیا عروس من مریض است؟ 

 

در پاسخ به سوال شما دوستان باید گفت که عروس شما مریض نبوده بلکه بسیار سالم نیز میباشد. 

 

شوره های موجود در پرهای عروس را می توان به عرق موجود در بدن انسان تشبیه نمود و حال این سوال را از خود بپرسید که آیا من مریض هستم؟ 

مطلقا خیر. 

 

شوره یا کرک های موجود در بدن عروس ها را به هیچ عنوان نمی توان متوقف نمود یا از میزان آنها کاست زیرا هر گونه تغییر در وضعیت آنها سبب بروز هر گونه بیماری دیگری خواهد شد. 

 

عروس ها به طور معمول عادت داشته که بعد از هر بار تمیز کردن بالهای خود که در هردو جنسیت برابر بوده یک پف ناگهانی به خود می دهند و خود را می تکانند که در این هنگام هست که کرک های آنان در منطقه ی قفسشان پخش می شود. 

 

آیا این کرک ها برای انسان ضرر دارد؟ 

ابتدا بله و دوم خیر. 

 

شاید عجیب به نظر برسد. پس این را بدانید در صورتی که برای اولین بار می خواهید این پرنده را به عنوان اولین پرنده ی خانگی نگهداری نمایید به دلیل سازگار نبودن بدن شما با تب پرندگان ممکن است تا حدودی خطرناک باشد ولی در غیر این صورت مشکلی بروز نخواهد کرد. 

 

نظر دوم اینکه همیشه سعی کنید که اولین باری که پرنده ی خود را خریداری می نمایید حتما برای اولین مرحله وی را تنها با آب ملایم حمام کنید(جهت کسب اطلاع بیشتر به پست مربوطه مرا جعه نمایید) 

تا تمام شوره ها و کرک هایی که تا آن لحظه در پرنده فروش در بالهای وی بوده  رفته و از این به بعد با توجه به محیط جدید خود کرک ریزی نماید و علتش هم آن است که ممکن است عروس شما در حوالی پرنده ی مریضی بوده باشد و این کرک ریزی عروس شما سبب بیماری برای شما شود. 

 

به طور کلی هیچ راهی جهت از بین بردن آنها نبوده و حال برخی از افراد هستند که روش های غلط  و نابه جایی بوده که نظیر استفاده از سرکه و یا هر نوع دارویی در هنگام استحمام می باشد. و ما پیشنها د می کنیم که هرگز از این روش ها استفاده نکنید زیرا در این صورت عروس خود را از دست خواهید داد. 

 

جهت کسب اطلاع بیشتر در قسمت نظرات سوالات خود را مطرح کنید.

[ یکشنبه 20 شهریور‌ماه سال 1390 ] [ 09:15 ] [ حامد نجفی ]
.: مرجع تخصصی عروس هلندی :.

درباره

برچسب های سایت
سایت عروس هلندی  سایت جدید عروس هلندی  سایت بزرگ عروس هلندی

بزرگترین سایت عروس هلندی  مطالب عروس هلندی  درباره ی عروس هلندی  زندگی نامه ی عروس هلندی  تاریخچه ی عروس هلندی  عروس هلندی ایرانی  بزرگ کردن عروس هنلدی در ایران-صدای عروس هلندی-عروس هلندی ایرانی-عروس هلندی زیبا-عروس هلندی سفید-عروس هلندی ناز   رقص عروس هلندی-اطلاعات عروس هلندی-عروس هلندی بزرگ-عروس هلندی بالغ-عروس هلندی جوان-عروس هلندی جوجه-جوجه سرنگی-سرنگ جوجه-سرنگ عروس عروس هلندی-آهنگ عروس هلندی-حرف زدن عروس هلندی-تقلید عروس هلندی-جیغ عروس هلندی-گاز عروص هلندی-گاز گرفتن عروس هلندی-عروس هلندی رام-عروس هلندی وحشی-فروش عروس هلندی-عروس هلندی ماده-مشخصات عروس هلندی ماده-درباره ی عروس هلندی ماده-تخم عروس هلندی ماده-تعیین جنسیت ماده عروس هلندی-تعیین جنسیت عروس هلندی نر-جنسیت عروس هلندی-تعیین جنسیت عروس هلندی جوجه-تخم عروس هلندی-بزرگ کردن جوجه عروس هلندی-بیماری عروس هلندی-جفت مولد عروس هلندی-حرف زدن عروس هلندی-غذای عروس هلندی-ارزن عروس هلندی-قفس عروس هلندی-مدفوع عروس هلندی-لانه ی عروس هلندی-سن عروس هلندی-دعوای عروس هلندی-قیمت عروس هلندی-مریضی عروس هلندی-عروس هلندی مریض-بزرگترین سایت طوطی برزیلی ، سن طوطی برزیلی ، تعیین جنسیت طوطی برزیلی ، نژاد طوطی برزیلی ، جفت طوطی برزیلی ، بیماری طوطی برزیلی ، پر طوطی برزیلی ، سن کوتوله برزیلی ، جنسیت لاوبرد،لاوبرد ایرانی، انواع طوطی بززیلی ، نژاد لاوبرد، نژاد کوتوله برزیلی ،جفت زدن لاوبرد، رفتار طوطی برزیلی ، لاوبرد ماده ، ماده آماده، لاوبرد نر، طوطی برزیلی نر و ماده، محل نگهداری طوطی برزیلی